Nie zawsze na flagowy laptop konieczne jest wydanie fortuny. Gdy można uzyskać taką samą wydajność i jakość, lepiej wybrać niższą cenę. Jak to możliwe? Mówię o certyfikowanych poleasingowych laptopach biznesowych.

W moim ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w branży IT nauczyłem się, że wśród każdych 10 awarii laptopów, 9 jest związanych z kwestiami oprogramowania. Może to być infekcja wirusowa po pobraniu aplikacji z niezaufanego źródła lub jakaś usterka systemu operacyjnego. Szanse na awarię sprzętu są minimalne – mogę to powiedzieć z całą pewnością na podstawie moich doświadczeń zawodowych.

W związku z tym mogę zapewnić, że uszkodzone laptopy można łatwo przekształcić w niezawodnie działające maszyny za pomocą kilku aktualizacji sprzętu i drobnych wymian. Zakup certyfikowanego biznesowego laptopa poleasingowego nie jest złym pomysłem, pod warunkiem, że dokonasz go ze w sprawdzonym sklepie. Dziesięć świetnych modeli zamieściłem w moim porównaniu, z którego dowiesz się, który wybrać i na co zwracać uwagę.

Porównanie 10 najlepszych poleasingowych laptopów biznesowych

Wybór zaledwie 10 modeli laptopów biznesowych, nie był łatwy. Najchętniej w tym porównaniu umieściłbym setkę, ale kto by dotrwał chociażby do 20? Dlatego maksymalnie skróciłem moją listę i postanowiłem na 10 przykładach pokazać Ci, które laptopy dla mnie i moich pracowników sprawdziły się najlepiej i okazały się najmniej awaryjne.

Poleasingowy laptop Lenovo Thinkpad T470

Pierwszym w porównaniu jest Lenovo Thinkpad T470. To jeden z najlepszych poleasingowych laptopów dla biznesu, który był testowany i certyfikowany przez autoryzowanych sprzedawców. Ten notebook jest najlepszy dla użytkowników, którzy chcą korzystać z Internetu, web-chatu, mailować i wykonywać pracę wielozadaniową. Ten poleasingowy laptop posiada antyodblaskowy 14-calowy ekran HD, który jest zasilany przez kontroler grafiki Intel HD. Jest wyposażony w procesor Intel i5, 8 GB pamięci RAM i 256 GB miejsca na dysku SSD NVMe. Ponadto ten biznesowy laptop jest dostarczany z gotowym systemem operacyjnym Windows 10 PRO.

poleasingowy laptop biznesowy lenovo
Poleasingowy laptop Lenovo Thinkpad T470

Biznesowy laptop Dell Latitude E5450

Dell Latitude E5450 to certyfikowany poleasingowy laptop biznesowy, który ma minimum dziewięćdziesiąt dni gwarancji i działa jak nowy. Chociaż nie jest to ultrabook, jest solidny. Jest on wyposażony w procesor Intel i5, 8 GB pamięci RAM i 256 GB SSD pamięci dysku, co jest zupełnie wystarczające do pracy zdalnej lub biurowej. Mówiąc o części graficznej, laptop jest wyposażony w 14,6-calowy ekran HD, który zapewnia maksymalną rozdzielczość 1366×768 pikseli. Bateria oferuje przyzwoity czas pracy, bez konieczności podłączania do prądu. Co jest zadziwiające ten laptop ma fabrycznie zainstalowany system Windows 10 64-bit Professional Edition oraz partycję odzyskiwania, w przypadku jakiegokolwiek nieszczęścia. Jest to bardzo zalecane, ponieważ jest to jeden z najlepszych poleasingowych laptopów Dell na tej liście.

biznesowy laptop poleasingowy dell
Poleasingowy Dell Latitude E5450

Poleasingowy Lenovo Thinkpad 440 do biura

poleasingowy laptop biznesowy lenovo
Poleasingowy laptop Lenovo Thinkpad 404

Lenovo ThinkPad od dawna cieszy się popularnością wśród profesjonalistów i biznesmenów. Niezależnie od tego, czy chodzi o jakość wykonania, czy najwyższą wydajność, Thinkpad nigdy nie zawodzi. Ten poleasingowy laptop Lenovo ThinkPad ma 14-calowy ekran i jest napędzany przez procesor Intel i5, dysk SSD 500 GB i 8 GB pamięci RAM. Jest wyposażony w specyfikację premium i nadaje się do kodowania, jak również do aplikacji biznesowych. Jest to certyfikowany poleasingowy laptop biznesowy ma fabrycznie wgrany system operacyjny Windows 10 Professional.

Biznesowy laptop Macbook Air

Kolejnym w moim porównaniu jest rzadko spotykany poleasingowy MacBook dostępny jest w niesamowicie niskiej cenie. Jest to najlepsza opcja dla tych miłośników Macbooków, którzy nie mają zbyt dużego budżetu, ale chcą cieszyć się pracą na Macbookach. Chociaż jest wyceniony poniżej 400 dolarów, jest wyposażony w konfigurację premium, która obejmuje procesor Intel Core i5, 4GB Ram i 256 GB dysk twardy. Wyposażony jest w 13,3-calowy ekran, który może wyświetlać obraz w rozdzielczości 1440 x 900 pikseli. Niezależnie więc od tego, czy chodzi o jakość wykonania, czy o wydajność, MacBook zawsze był na pierwszym miejscu. Jeśli produktywność naprawdę ma znaczenie dla Ciebie, a okazjonalnie chcesz oglądać filmy w wysokiej jakości obrazu, to poleasingowy laptop Apple jest dla Ciebie.

macbook air
MacBook Air (źródło: apple.com)

Laptop Apple MacBook Air MD223LL/A do pracy zdalnej

Apple MacBook Air to jeden z najlepiej sprzedających się poleasingowych laptopów na liście. Posiada procesor Intel Core i5, 4 GB pamięci RAM DDR3 oraz 128 GB pamięci flash. Jest wyposażony w 11,6-calowy ekran LED o maksymalnej rozdzielczości 1366×768. MacBook Air jest zgrabny i lekki, dzięki czemu jest łatwy do przenoszenia i bez problemu mieści się w torbie. Jest dostarczany z fabrycznie załadowanym systemem Mac OS X i daje przyzwoite podtrzymanie baterii. Z dobrą jakością wykonania, niesamowitą wydajność i elegancki profil, jest to najlepszy odnowiony laptop dla biznesu i studentów.

macbook air biznesowy
MacBook Air (źródło: apple.com)

Poleasingowy laptop biznesowy HP 17 cali

poleasingowy laptop do pracy hp
Poleasingowy laptop HP Zbook 17 G5

HP Zbook 17 G5 to jeden z najbardziej wytrzymałych poleasingowych laptopów, który jest dostępny od producenta-można zaufać jego długotrwałej trwałości. Jest to doskonały wybór dla aspirantów laptopa, którzy kochają pracować na dużym ekranie. Pochodzi z 17,3 cala ekranu HD o rozdzielczości 1600×900. Mówiąc o jego specyfikacji sprzętowej, ten poleasingowy laptop HP jest wyposażony w procesor Intel 8. generacji i5, 12 GB pamięci RAM DDR4, dysk twardy SATA 1 TB oraz procesor graficzny AMD Radeon z 2 GB VRAM. Jest wiele powodów, które zmuszają do zakupu tego poleasingowego laptopa HP do pracy zdalnej.

Acer R11 laptop biznesowy

Jest to 11,6-calowy Chromebook 2w1 z ekranem dotykowym. Maksymalna rozdzielczość, jaką oferuje Acer R11 to 1366×768 pikseli zasilana przez zintegrowaną grafikę Intel HD. Pozostała specyfikacja sprzętowa obejmuje czterordzeniowy procesor Intel Celeron 1,6 GHz, 4GB DDR3 RAM oraz 32GB SSD. Oprócz standardowych portów komunikacyjnych i kamery internetowej HD, najlepszą częścią biznesowego laptopa Acer R11 jest bateria, która wytrzymuje do 10 godzin. Jest to certyfikowany poleasingowy Chromebook, który jest dokładnie sprawdzony, wyczyszczony, zapakowany w pudełko.

Poleasingowy Samsung Chromebook

Jest to certyfikowany poleasingowy laptop dostępny w cenie znacznie poniżej tysiąc złotych. Jeśli potrzebujesz szybkiego i prostego laptopa do przeglądania stron internetowych, strumieniowania mediów i czatowania, Samsung Chromebook jest najlepszy. W tak niewiarygodnej cenie, dostajesz 11,6 cala ekranu dotykowego o rozdzielczości HD 1366 x 768. Ten Chromebook ma 16 GB pamięci Flash i pamięci RAM 4GB. Chromebook jest zasilany przez dwurdzeniowy procesor Intel Celeron i ma wszystkie standardowe porty. Bateria zapewnia 10-godzinny czas pracy.

Laptop HP Elitebook 745 dla biznesu

poleasingowy hp elitebook do pracy
Poleasingowy HP Elitebook 745

W moim porównaniu nie mogło zabraknąć laptopa marki HP. Jeśli kodujesz lub jesteś początkującym programistą i nie chcesz wydawać zbyt wiele na nowego laptopa, wybór poleasingowego HP Elitebooka 745 to najlepsza opcja. Jest to certyfikowany poleasingowy laptop biznesowy, który działa jak nowy. HP EliteBook wyposażony jest w dysk SSD o pojemności 256 GB, który umożliwia szybkie uruchamianie komputera i szybszy dostęp do plików i innych danych. Ponadto wyposażony jest w procesor Intel i5 i 8 GB RAM, które zapewniają wydajną pracę. Waży zaledwie 3,26 funta i jest fabrycznie wyposażony w system Windows 10 professional 64-bit.

Poleasingowy Dell Latitude E7470 do pracy zdalnej

poleasingowy laptop biznesowy dell
Poleasingowy Dell Latitude E7470

Ten jest stylowy i niewielki laptop Dell jest dostępny jako certyfikowany laptop poleasingowy. Ma roczną gwarancję i jest testowany przez autoryzowanego sprzedawcę. Jest to elegancki laptop, który ma 14-calowy ekran LED anty-odblaskowy i jest zasilany przez procesor Intel i5 i 8 GB pamięci RAM DDR3. Jeśli chodzi o przechowywanie, ten Dell poleasingowy laptop ma 256 GB dysku twardego SATA. Jest to solidna maszyna, która ma metalową obudowę, narożniki ze stopu magnezu i proszkowo powlekaną podstawę dla zwiększenia trwałości. Zdecydowanie jest to szybko sprzedający się laptop, którego nie można przegapić.

Podsumowanie porównania biznesowych laptopów poleasingowych

Więc to już koniec porównania najlepszych i certyfikowanych poleasingowych laptopów biznesowych. Możesz kupić je zarówno w podstawowych, jak i skonfigurowanych parametrach. Pamiętaj, aby sprawdzić dokładną ofertę sprzedawcy przed zamówieniem oraz sam sklep. Mam nadzieję, że znajdziesz odpowiedni laptop dla siebie.

Źródło: it4nextgen.com