Poleasingowe laptopy stały się kluczowymi elementami technologii dla firm, rządów i systemów szkolnych walczących o utrzymanie działalności podczas pandemii COVID-19. Dobry, używany sprzęt komputerowy stał się trudny do znalezienia, tym bardziej w sprzedaży hurtowej. Firmy zostały zmuszone do zmiany sposobu prowadzenia działalności. Sprzedaż prowadzona jest głównie telefonicznie lub online. Szkoły, uczelnie i uniwersytety nadal promują nauczanie zdalne, aby chronić życie swoich pracowników i studentów. 

Zamówienia hurtowe online

W wielu ofertach zakupu laptopów poleasingowych w hurcie znajdziesz rabaty ilościowe dla sprzedawców lub firm zainteresowanych zakupem 2 lub więcej notebooków lub mobilnych stacji roboczych. Rabaty mogą narastać, im więcej zamówisz, tym większy rabat możesz otrzymać. Dla stałych klientów są również oferty specjalnych rabatów na konta indywidualne, w niektórych przypadkach, jeśli laptop lub notebook jest już na specjalnej wyprzedaży promocyjnej lub wyprzedaży ograniczonej czasowo, rabaty hurtowe mogą nie obowiązywać. 

Sprzedawcy i eksporterzy zainteresowani hurtowym zakupem laptopów poleasingowych

Dla firm i sprzedawców zainteresowanych hurtowym zakupem, zwykle możesz wybrać maksymalnie 300 laptopów poleasingowych na zamówienie.
Detaliści, hurtownicy i firmy zainteresowane kupnem większej ilości poleasingowych laptopów i komputerów stacjonarnych mogą skontaktować się z kupującym z prośbą o sprzedaż hurtową. Kupujący zbada i poinformuje (pocztą elektroniczną) o różnych dostępnych opcjach, jeśli to możliwe prześle towary z dostępnych zapasów lub złoży specjalne zamówienie u producenta.


Jaką gwarancję mogę uzyskać na poleasingowe laptopy w hurtowni?

Standardowy czas gwarancji na zakup poleasingowych laptopów w hurtowni to 90 dni. Obejmuje to gwarancję na cały sprzęt firmy Microsoft. Dlaczego? Ponieważ jest to jeden z wymogów bycia certyfikowanym sprzedawcą poleasingowego sprzętu firmy Microsoft.


Certyfikaty sprzedawców hurtowych laptopów poleasingowych

Firmy zajmujące się hurtową sprzedażą laptopów poleasingowych powinny posiadać kilka certyfikatów, w tym certyfikat AAA wydany przez NAID, National Association for Information Destruction. Certyfikacja NAID koncentruje się na bezpiecznym niszczeniu danych. Bycie Microsoft Registered Refurbisher – certyfikowanym serwisem odnawiania laptopów oznacza, że ​​każdy używany sprzęt komputerowy, który kupujesz, spełnia surowe standardy Microsoft i jakość usług dla poleasingowych laptopów i komputerów stacjonarnych.


Jaką obsługę klienta zapewnia hurtownia laptopów poleasingowych?

Hurtownie laptopów poleasingowych zapewniają zwykle bezpłatne konsultacje, wiedzę branżową i ekspertyzę. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, sprzętu, stanu magazynowego lub wyboru sprzętu, nie wahaj się zapytać.


Jaki jest stan laptopów poleasingowych z hurtowni?

Każdy laptop poleasingowy, bez względu na zakup detaliczny, czy hurtowy przechodzi proces odnawiania. Nie kupujesz sprzętu komputerowego, który wrócił po leasingu bez naprawy, jak w lombardzie. Każdy sprzedawany sprzęt powinien być dobrym stanie technicznym, zgodnie ze standardami firmy Microsoft, dzięki czemu otrzymujesz hurtową ilość poleasingowych laptopów, gotowych do użytku od razu po wyjęciu z pudełka.

Czy kupując hurtowo poleasingowe oszczędzam?

Poleasingowe laptopy po cenach hurtowych pozwalają zaoszczędzić pieniądze w porównaniu z nowym sprzętem i zakupem detalicznych. Nawet jeśli występuje niedobór z powodu dużego popytu i zakłóceń w łańcuchu dostaw. Kupując hurtową ilość, możesz liczyć na kredyt kupiecki i rabaty.

Źródła: laptopcloseout.com, itsupplysolutions.com