Rosnące koszty są zawsze zmartwieniem zarówno dla dużych, jak i małych firm. Na szczęście istnieje wiele możliwości obniżenia tych kosztów w miejscu pracy. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie i jak szukać. Jednym z najłatwiejszych miejsc do obniżenia kosztów jest zakup poleasingowych laptopów HP zamiast fabrycznie nowych. Najpierw zacznijmy od wprowadzenia czyli, porównania różnic i podobieństw między poleasingowym laptopem HP a produktami OEM (Original Equipment Manufacturing) – nazwijmy je nowymi.

Czym jest poleasingowy laptop HP?

Poleasingowy laptop HP był używany, ale został naprawiony lub przywrócony do pełnej funkcjonalności ponownie. Bez względu na pochodzenie odnowionych elementów są one zaprojektowane tak, aby spełnić wszystkie warunki poleasingowego sprzętu HP. Oznacza to, że muszą być w stanie spełnić pierwotny celu produktu.

Wiele poleasingowych sprzętów HP elementów było wcześniej używane jako ekspozycje sklepowe. Mogą to być również nowe laptopy, które zostały zwrócone z niezliczonych powodów lub pozostawione przez organizacje, które już ich nie potrzebowały.

Mogą one być również określane jako regenerowane, naprawione lub odnowione z konkretnego tytułu odnoszącego się do historii produktu.

OEM oznacza, że są to produkty nowe, zamówione bezpośrednio od właścicieli marki. Tak więc, jeśli widzisz element sprzedawany jako OEM, wiedz, że nie jest to laptop poleasingowy. To jest zupełnie nowy, i został zakupiony bezpośrednio od HP.

Aby zlokalizować odpowiedni poleasingowy laptop, wystarczy poszukać numeru produktu. Numer ten rzadko się zmienia i można go łatwo znaleźć na pudełku, na produkcie lub w opisie. Będzie to również wyraźnie oznakowane jako poleasingowy. Lub, w najbardziej pewny sposób identyfikacji, czyli pytając sprzedawcę HP bezpośrednio.

laptop hp poleasingowy

Korzyści z zakupu laptopa HP poleasingowego

Podstawową korzyścią z zakupu poleasingowego laptopa hp jest możliwość uzyskania produktu w niższej cenie.

Laptopy HP czasami są zwracane do producenta po zakończeniu ich sprawnego funkcjonowania. Jeśli są w wystarczająco dobrym stanie, są odnawiane, a następnie ponownie sprzedawane. Dzięki temu części wymienne są łatwo dostępne, a koszty produkcji minimalne. Czasami firma otrzymuje nawet niewielki kredyt z powrotem w zamian za większe oszczędności!

Koszty i praca potrzebne do przywrócenia laptopa HP do stanu używalności są zazwyczaj minimalne – zwykle znacznie mniejsze niż produkcja nowego komputera od podstaw. Niektóre komponenty mogą być nawet w pełni naprawione przez dostawcę.
Wszystkie powyższe informacje pokazują, że produkty odnawiane, do których należy grupa laptopów HP poleasingowych są fantastycznym wyborem, gdy chcemy obniżyć koszty, ale to nie jedyne zalety. Przejdźmy do kilku innych korzyści!

Produkty odnowione to świetny sposób na to, aby laptop HP dostał kolejną szansę na życie, jednocześnie minimalizując ilość śmieci na wysypisku. A im więcej możemy odnowić części, tym mniej nowych części trzeba ostatecznie stworzyć i ostatecznie wyrzucić. W sumie jest to łatwa okazja do recyklingu i ponownego wykorzystania całkowicie dobrych części.

Jako przykład, wyobraź sobie, że potrzebujesz zasilacza AC do laptopa HP poleasingowego, ale producent już go nie produkuje. Mając opcję odnowionych części dostępnych na rynku, możesz z niej skorzystać bez konieczności zakupu nowego laptopa. To nie zawsze jest idealne dla producenta, ale wielkie dla konsumenta!

Laptop HP poleasingowy: certyfikat odnowienia

Każdy odnowiony laptop HP jest testowany i certyfikowany przez techników. W wyniku porównania technicznego i wizualnego, urządzenie otrzymuje certyfikat pełnej sprawności lub wraca do ponownej naprawy. Nowe produkty również mogą mieć wady, usterki od dnia produkcji, które ciągną za sobą konieczność naprawy. Zatem czasem wybór poleasingowego laptopa HP może być nawet bezpieczniejszy niż zakup nowego.

Chociaż istnieją pewne wyjątki, większość poleasingowego sprzętu ma gwarancje. Pokazuje to, że sprzedawca jest pewny swoich produktów i że spełni on oczekiwania klienta i wytyczne producenta.

Źródło: imageoneway.com